Individuálne online kurzy angličtiny v Simon Says

Ponúkame individuálne online kurzy angličtiny s rôznym zameraním. Možete si vybrať kurz angličtiny pre deti a teenagerov, kurzy angličtiny pre dospelých, prípravné kurzy na skúšky (ako FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL alebo štátne jazykové skúšky), ale aj prípravné kurzy na maturitu z angličtiny. Pre firmy ponúkame tiež online firemnú výuku angličtiny. 

pre deti a teenagerov

pre dospelých

príprava na skúšky

príprava na maturitu

pre firmy

FAQ - často kladené otázky

Momentálne sa zameriavame na vyučovanie online. Online vyučovanie je ale tak pokročilé, že ani nespoznáte, že sa s lektorom rozprávate cez obrazovku. A navyše máte benefit, že nikam nemusíte cestovať. 

Lektori používajú rôzne materiály z rôznych zdrojov. Každý študent je iný, niektorí preferujú klasické cvičenia z knihy a iní knihy vôbec používať nechcú. Naši lektori vám ale pomôžu s hľadaním materiálov pri samoštudiu (pri zakúpení vyučovania s koučingom). 

Nie, všetky materiály, na ktorých budete pracovať s lektorom, máte v cene. Materiály su v cene aj pri zakúpení hodín bez koučingu.

Ak sa jedná o individuálne hodiny, študent môže stornovať alebo presunúť svoju hodinu, ak to minimálne 3 hodiny pred začatím vyučovania oznámi svojemu lektorovi. Storno alebo zmena hodín po tomto čase nie je možná, a hodina sa ráta ako absolvovaná. 

Ak chcete stornovať svoju účasť v skupinovej výučbe, musíte tak učiniť minimálne týždeň pred prvou hodinou kurzu. Po tomto termíne storno nie je možné. Vymeškané skupinové hodiny sa nenahradzujú. 

Vždy sa hodiny začínajú neformálnou konverzáciou v angličtine na rozohratie, prípadne sa opakuje učivo z minulej lekcie. Podľa zameranie sa určí typ aktivít na hodine, ale lektori dbajú na to, aby sa študenti nebáli rozprávať. Na konci majú študenti s lektorom reflexiu, o tom čo sa nové naučili a ako sa im cez hodinu pracovalo. 

Každý študent je iný, odporúča sa však mať 2 a viac hodín angličtiny týždenne pre rýchlejšie napredovanie. 

Zarezervujte si s nami úvodnú ukážkovú hodinu a my vám s tým pomôžeme. Je to bezplatné. 

Počet predplatených hodín je na vás, cena je u nás paušálna, nech už si kúpite 5 alebo 50 vyučovacích hodín dopredu. Pre zjednodušenie administratívy však privítame, ak si študent predplatí hodiny aspoň na mesiac dopred (teda pri študentovi, ktorý ma hodinu raz týždenne, zvykneme fakturovať 4 vyučovacie hodiny na začiatku mesiaca).